Etui na kupoworki kolorowe

Etui na kupoworki to bardzo praktyczny produkt, który jest często kupowany razem ze smyczą i obrożą lub szelkami. Wykonane zostały z jakościowego materiału, odpornego na przetarcia i zabrudzenia.

Produkt jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, które doskonale można dopasować do reszty akcesoriów. Do etui został także przymocowany uchwyt z karabińczykiem. Można je więc w bardzo prosty sposób przyczepić do smyczy.

Karabińczyk jest solidny, odporny na uszkodzenia i dostępny w kolorze złotym.

Etui pomieści standardową rolkę z workami. Jego kształt jest bardzo poręczny i sprawdzi się w każdej sytuacji. Materiał, z którego zostało wykonane charakteryzuje się także odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i doskonale chroni woreczki np. przed deszczem czy śniegiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je delikatnie wyprać, kiedy ulegnie zabrudzeniu. Materiał dobrej jakości długo nie traci swojego koloru.


ETUI NA KUPOWORKIEtui dla psa to świetne dopełnienie stylizacji. Zaczepia się do naszych smyczy miejskich lub przepinanych i jest bardzo lekkie. Smycze linowe dla psa również mają uchwyt, dzięki którym możesz przyczepić etui.

KOLOROWE KUPOWORKI

Wzory drukowane są na wodoodpornym materiale, który jest bardzo lekki. Prawie nie poczujesz kupoworka, który będzie przyczepiony do smyczy.

POLSKA MARKA DLA PSÓW

To właśnie w stolicy dolnego śląska - Wrocławiu, powstają nasze psie akcesoria. Codziennie szyjemy dla Was prawdziwe cuda!