Mucha dla psa welurowa

mucha dla psa welurowa tabela rozmiarów

Mucha welurowa dla psa to wyjątkowy produkt bardzo często kupowany przez naszych klientów na specjalne okazje. Doskonały pomysł na prezent dla swojego pupila. Sprawdzi się jako ozdoba na uroczyste wyjście, a także na co dzień.

Materiał welurowy, z którego została wykonana mucha dla psa charakteryzuje się dużą trwałością. Tkanina jest na tyle mocna, że zachowa swój nienaganny wygląd przez długi czas. W celu założenia muchy, należy ją zapiąć do obroży na specjalne, zamocowane z tyłu napy.

Produkt jest uszyty z dbałością o detale i zaprojektowany w taki sposób, żeby Twój pies go nie zgubił. Mucha trzyma się obroży bardzo mocno, nawet podczas szaleństw w trakcie spaceru. Elegancki wygląd i dostępność much w wielu wersjach kolorystycznych sprawią, że Twój czworonóg będzie przygotowany na każdą wyjątkową okazję.

Welur na muchę został wyprodukowany przez polskich rzemieślników, dlatego możesz być spokojny o jego wysoką jakość i trwałość. Mucha welurowa może mieć różne rozmiary - znajdziesz taką, która idealnie będzie pasowała Twojemu psu.


WELUROWA MUCHA DLA PSA
Muchy velvetowe (welurowe) szyjemy z wytrzymałego na przetarcie weluru tapicerskiego. Jego głęboki kolor to nie tylko piękne barwienie, ale też solidny splot. Jeśli chcesz - możesz ją wyprać w pralce.

ELEGANCKA MUCHA

Wyróżniamy się designem, nasze wzory są unikalne i wyjątkowe. Materiał na muchy to flanelowa bawełna - miękkie wykończenie oraz trwałość.


WROCŁAWSKIE SZYCIE
Eleganckie muchy oraz inne nasze akcesoria dla psów szyjemy we wrocławskiej pracowni. Postanowiliśmy stworzyć markę z miłości do psów, które posiadamy i kochamy :)