Saszetki na smakołyki kolorowe

Kolorowe saszetki to prawdziwy hit, dzięki któremu możesz nagradzać swojego czworonoga smakołykami zawsze wtedy, gdy tego chcesz! Zostały zaprojektowane tak, żeby być jak najbardziej funkcjonalnym produktem.

Mają charakterystyczny kształt zwężający się ku dołowi. Dzięki temu, otwór jest stosunkowo szeroki i łatwo sięgnąć po smakołyki, a jednocześnie saszetka nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Z przodu saszetki znajduje się dodatkowa kieszonka, z tyłu zaś przytwierdzony został karabińczyk oraz dwie szlufki, dzięki którym można zamocować saszetkę do paska. To rozwiązanie sprawia, że saszetki na smakołyki mogą trzymać się niezwykle stabilnie przy Twoim boku.

Szlufki, podobnie jak dodatkowy, boczny uchwyt, zostały wykonane z mocnego materiału i precyzyjnie przyszyte. Przy pomocy wspomnianego karabińczyka można także przypiąć produkt do spodni lub smyczy. Saszetka na smakołyki jest łatwa do wyprania i nie traci przy tym swojego koloru. Można w niej pomieścić sporą ilość psich przysmaków.


ETUI NA SMAKOŁYKIWodoodporny materiał + nasze wrocławskie szycie = super saszetka dla psa! Używamy jej na co dzień na nasze psie spacery, sprawdza się znakomicie.

KOLOROWA SASZETKA DLA PSA

Wszystkie wzory na nasze saszetki to autorskie wzory polskich artystów. Materiał barwimy również w Polsce korzystając z ekologicznych tuszy.

POLSKA MARKA DLA PSÓW

Szyjemy w niewielkiej wrocławskiej pracowni - wszystkie akcesoria to prawdziwy handmade!