Smycz linowa

Smycze linowe to niezwykle solidne produkty, które są wykonane z jakościowej liny żeglarskiej. Dzięki temu wykazują ogromną trwałość na jakiekolwiek uszkodzenia i przetarcia. Są jednymi z najczęściej używanych typów smyczy wśród posiadaczy czworonogów.

Smycz linowa, którą u nas kupisz jest dostępna w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Złote okucia dodają jej charakteru i eleganckiego wyglądu. Możesz wybrać także preferowaną długość 180 cm lub 150 cm. Smycze linowe sprawdzają się podczas spacerów zarówno z małymi, jak i dużymi psami. Mosiężne zaciski powodują, że masz gwarancję wytrzymałości tego wyjątkowego produktu.

Dlaczego jeszcze warto postawić na smycz linową? Nasze smycze są lekkie, co zapewnia dodatkowy komfort podczas spaceru z Twoim czworonogiem. Obły kształt z kolei sprawia, że smycz linowa jest wygodna do trzymania w dłoni. Wytrzymałość na rozciąganie, olbrzymia trwałość, wysoka jakość wykonania i atrakcyjny design - to wszystko możesz mieć wybierając smycze linowe w naszym sklepie.

PRAWDZIWA LINA MARYNARSKA
Smycz uszyta jest z liny, której używa się na statkach. Gwarantujemy, że wytrzyma wysokie obciążenia i zagwarantuje bezpieczeństwo psu.

PIĘKNE KOLORY

Każda smycz linowa barwiona jest w niezwykle żywe i nasycone barwy. Pod wpływem światła nie traci koloru


WYTRZYMAŁE SZYCIE
Każda smycz jest najpierw zszywana dzięki specjalnej maszynie dostosowanej wyłącznie pod szycie lin, a następnie zaciskana twardymi, mosiężnymi okuciami - bezpieczeństwo 10/10.