Smycz miejska złote okucia

Kolorowa smycz miejska to jedno z topowych akcesoriów dla psów. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych i zdobią ją rozmaite nadruki. Wykonana została z jakościowej, mocnej i odpornej na uszkodzenia taśmy. Ponadto, taśma nie absorbuje wody i łatwo można ją wyprać bez utraty jakości materiału.

Na jednym jej końcu znajduje się solidny karabińczyk, który można przymocować do obroży lub szelek, a na drugim bardzo komfortowa rączka. Zadbaliśmy także o to, żeby okucia, czyli karabińczyk i D-Ring, do którego można zaczepić etui na woreczki lub smakołyki, były wykonane z wysokiej klasy materiału.

Smycz miejska dla psa jest dostępna w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz ją indywidualnie dopasować do potrzeb swojego czworonoga - szyjemy ją w szerokości taśmy 15mm, 20mm oraz 25mm, a długość to 150cm lub 180cm

Smycze miejskie to popularne i uniwersalne produkty, które sprawdzają się zarówno przy małych, jak i większych psach. Starannie wykonane przeszycia oraz delikatna, czarna metka z logotypem marki stanowią doskonałe wykończenie całości.


SMYCZ MIEJSKA DLA PSASmycze wykonane są z taśmy poliestrowej, która jest odporna na zabrudzenia. Po ewentualnej przygodzie w błocie można ją bez problemu wyprać w pralce - są szybkoschnące! Pamiętaj aby w praniu zabezpieczyć metalowe okucia - nie lubią być obijane.

POLSKI DESIGN

Każdy wzór smyczy miejskiej jest autorski i barwiony na nasze indywidualne zamówienie. Smycz miejska została wykonana w 100% w Polsce!


WROCŁAWSKIE SZYCIE

Każdy produkt został wykonany w naszej wrocławskiej pracowni - codziennie szyjemy dla Was piękne akcesoria, które cieszą oko.