Smycz przepinana kolorowa

Kolorowe smycze przepinane dla psa występują w różnych długościach i wersjach kolorystycznych. Możesz wybierać spośród rozmiarów od XS do L i zadbać o komfort swojego pupila.

Ponadto, smycz przepinana kolorowa jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale bardzo uniwersalna. W wygodny sposób reguluje się jej długość. Na smyczy znajdują się dodatkowe kółeczka, do których można przepiąć karabińczyk znajdujący się przy rączce. Jedno z kółeczek mieści w połowie długości smyczy, a drugie - w miejscu gdzie smycz łączy się z obrożą lub szelkami.

Dzięki temu sprawnie skrócisz smycz dla psa w razie potrzeby np. w zatłoczonym miejscu. Smycz przepinana kolorowa jest zrobiona z bardzo mocnej taśmy, która zapewnia jej długą żywotność. Taśma z nadrukami jest także odporna na działanie promieniowania UV, na deszcz i śnieg.

Okucia również zostały zrobione z solidnego materiału i są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych - czarnej, złotej i srebrnej. W zależności od rozmiaru smycz może mieć różne długości - szerokość taśmy to 15mm, 20mm i 25mm, a jej długość to 200cm, 240cm lub 300cm


SMYCZ PRZEPINANA DLA PSAMożliwość przepięcia smyczy na trzy długości w zależności od zapotrzebowania. Wodoodporny materiał i łatwość jego prania to tylko kilka z jej atutów. Jeśli spacerujesz z psem w różnych miejscach to idealny wybór.

POLSKI DESIGN

Wzory na smycze przepinane wykonane są przez polskich artystów. Każdy nasz model jest niezwykły i unikalny.

WROCŁAWSKIE SZYCIE

Każdy produkt został wykonany w naszej wrocławskiej pracowni - codziennie szyjemy dla Was piękne akcesoria, które cieszą oko.